we:Hot Epic israel

we:Hot Epic israel

כמו בשנתיים האחרונות גם באוקטובר הקרוב תחגוג קהילת האופניים המקומית את האירוע החשוב והמשמעותי ביותר בתרבות האופניים הישראלית, חג האפיק ישראל.  אירוע ספורט אשר מציב את ישראל בשורה אחת עם מדינות גדולות, בעלות תרבות ספורט ופנאי עשירה ומפותחת, מדינות שחרטו על דיגלן את השרשת הווית האופניים ככלל ואת תרבות הרכיבה בטבע בפרט.

מגזין we:Ride הינו שותף העיתונות הרשמי של האירוע, מעתה ועד תום האירוע אנו נהיה שם על מנת ללוות את ההכנות, את התחרות ואת הקתרזיס שאחריה. בין היתר נלווה את ההכנות המפרכות של זוג העיתונאים מטעמנו שידווח בזמן אמת מתוך הפלוטון, נפיק סדרת הרצאות וכתבות בנושא, ונפרסם מספר תכוניות אימונים מומלצות שהכין גל צחור, יזם ומפיק האירוע, והמאמן הראשי של מועדון CCC.


מי מכם שלא נחשף לאירוע החשוב ביותר שהניבה תרבות האופניים הקצרה שלנו, מוזמן ללמוד עליו מתעודת הזהות של אפיק ישראל כפי שמפרסמים מארגניו.
  -הוט אפיק ישראל הינו אירוע המספק למשתתפים בו חווית חיים שעד 2013 ניתן היה לפגוש רק במספר אירועים בודד בעולם.
-הוט אפיק ישראל הינו טור אופני הרים זוגי, של 3 ימים, המיועד לרוכבי אופני הרים ששעות על האוכף, התמודדות עם מרחקים ונופי ארץ ישראל מרחיבים וממלאים את ליבם.
-מסלולי התחרות משתנים משנה לשנה ומספקים לרוכב מסלול מגוון, מאוזן ומאתגר, הנע בין 75 ק"מ ל- 110 ק"מ ביום, כאשר האתגר המשמעותי הוא לעמוד בזמן הגג ולסיים.

-תפוסת התחרות התלת יומית המלאה הינה 275 זוגות.
-במסגרת הטור המלא והמאתגר במיוחד מתקיים מרתון חד יומי בשלושה מקצים – קצר, בינוני וארוך. אירוע חד יומי חגיגי זה מתקיים ומשתלב ביום האחרון והמרגש של טור שלושת הימים, ובכך יוצר הפנינג אופניים שמח, חגיגי ומרגש בין משפחות המסיימים "הפינשרים" הטריים ומתחרי המרתון החד יומי.
-התחרות מתארחת במועצה אזורית מגידו בקיבוץ דליה שם נבנה "כפר תחרות" בו מתגוררים הרוכבים. בכפר תחרות זה ניתן למצוא את כל הפינוקים, הצרכים והשירותים להם המשתתף זקוק במהלך שלושת ימי האירוע.

-התחרות הינה תחרות "FULL BOARD", חבילת ההרשמה כוללת הזנה מלאה החל בכל הארוחות וכלה בחבילת תזונה מקיפה ומקצועית. בנוסף, קיימים מספר מסלולי לינה מהם ניתן לברור את המסלול המתאים והנכון לכל אחד.


-הוט אפיק ישראל הינו אירוע הנצחה לזכרו של גיורא צחור שעמידה באתגרים מיוחדים, מקצועיות, עמידה במטרות וערכי אהבת הארץ היו אבני דרך שסללו את נתיב חייו.
-הוט אפיק ישראל שם לו למטרה ללוות את כל הנרשמים מעת ההרשמה ועד לחציית קו הסיום, לסייע בהכנות לאתגר מיוחד זה, לתמוך, ולייצר את התנאים האופטימאליים להצלחת ולהפיכת הנרשמים ל"פינישרים" גאים.


-גל צחור יזם ומפיק הוט אפיק ישראל מזמין אתכם להיות שותפים למפעל ייחודי פורץ דרך זה, הדרך טרם נסללה במלואה, דרך בה יש עוד להשקיע, דרך שמובילה ליעד בו בענף האופניים הישראלי יהיה אירוע בינלאומי תרבותי ברמה הכי גבוהה בעולם, לצד מפעלי אופניים רב יומיים מהמפוארים והמוכרים שיש. יעד בו לא נצטרך לחצות את הים בכדי להשתתף בטור אופני הרים אמיתי על כל המשתמע, יעד בו יצאו מישראל בכל שנה שגרירים שידברו בפה מלא על האנשים הטובים שיש פה על הנופים היפים, ועל ישראל היפה כפי שאנחנו אוהבים ורוצים שיראו.


-אפיק ישראל 2015 מתקיים בתאריכים 8-10 לאוקטובר. 
פרטים נוספים ניתן למצוא באתר: www.epicisrael.org.il.

 
צוות אפיק ישראל ישמח לעמוד לרשותכם בכל נושא, פנייה או שאלה.
שנת רכיבות ואימונים בטוחה ושמחה לכולנו.