מבחן לסט הלבשה של חברת IXS

מבחן לסט הלבשה של חברת IXS

יבואן: פאן רייד www.funride.co.il


IXS השוויצרית/ גרמנית נוסדה לפני כ-100 שנה בשוויץ כסדנא לטיפול באופניים ואופנועים. ב1968 היא נרכשה ע"י קבוצת Hostettler, אחת מקבוצות התעבורה הגדולות באירופה והפכה ליצרנית ביגוד וציוד אופנועים מובילה. ב 2001 הקימה הקבוצה את IXS Sports Division, חברה אשר מתמחה בפיתוח וייצור ציוד לבוש והגנה לרכיבת אופניים. בהמשך למבחן המיגון מהגליון הקודם ומבחן קסדת האנדורו הפופולרית של היצרן שפרסמנו לפני מספר חודשים, אנו ממשיכים במבחן לסט ביגוד של היצרן שישלים מראה אנדורו עדכני.
 
 

 
מכנסי IXS TEMA
מחיר:395 ₪
ה-  TEMA הוא מכנס מז'אנר מכנסי ה-AM הקלילים או כפי שהוא מכונה במקורות זרים ועכשוויים- מכנס אנדורו. המכנס עשוי אריג פוליאסטר משוריין אנטי בקטריאלי ואטום, עם אריג רשת מאוורר בחלק האחורי בואך הגב התחתון. בחלקו הפנימי ריפוד עשוי אריג רשת עדין אך הוא נעדר טייץ כמקובל בז'אנר. למכנס שני כיסי צד ושני כיסי קרגו כולם בסגירת רוכסן אטום .ה- TEMAמאפשר הצרת היקף המותן  ע"י אבזמי גומי וולקרו ומגיע עם טבעות חגורה למקפידים באחיזתם וגזרתם.
בשימוש: למרות קלילותו היחסית ה- TEMAהוא מכנס מגן לכל דבר ועניין, המכנס גמיש מאוד ולא מפריע כלל לפעולת הדיווש. גזרתו צרה וקצרה יחסית ואינה מהווה כל מגבלה של תנועת הרוכב על האופניים, יתרה מזאת הגזרה תפרגן לבעלי רגליים ארוכות וחטובות. אם זאת היא ליצור מגבלה מסוימת בתנועת הרגליים לבעלי ירכיים משמעותיות או כאלה שרגילים לביצי חופש.
סיכום: ה-TEMA הוא מכנס ורסטילי אשר יכול לשמש בין לוויה לרוכבים ממספר ז'אנרים. הוא יכול לשמש מכנס הגנה מעודכן לרוכב האנדורו ויכול לשמש גם מכנס מלא סטייל לרוכב ה-XC שובר מסגרות הטייץ.
יותר: מראה, קלילות.
פחות: גזרה צרה לרוכבים רחבים...
 
חולצת IXS ALVER
מחיר:295 ₪

ה- ALVER היא חולצה בגזרת LOOSE FIT
/FR קלאסית בעיצוב אנדורו מתבקש. היא עשויה אריג פוליאסטר בחזית ובגב, עם אריג רשת מאוורר ביותר בצדי החולצה ובתחתית השרוולים. ה- ALVERהיא MP3 פרנדלי וכוללת כיס" אנדורו" אחורי עם סגירת רוכסן, יציאת אוזניות ולולאה להשחלת האוזניות בצמוד לצווארן בגב החולצה. חוץ מזה החולצה מגיע עם "נגבן משקפי אנדורו" אינטגרלי תפור לדופן החולצה והרבה סטייל.
בשימוש: ראשית דבר, ה- ALVER נראית טוב!!! גזרתה הרחבה נוחה מאד ובלתי מורגשת, הבד הקליל והמנדף נעים מאד למגע, מרחיק את הזיעה ביעילות ומשאיר את החולצה יבשה בד"כ. צדי הרשת משמעותיים מאוד ובפועל מאפשרים תחושה של משב רוח גם מחוץ לקטלוגים השיווקיים. הרעיון של מנגב העדשות מאוד נחמד ומוכר כנראה, אך הוא  יעיל כל עוד הוא יבש, כלומר טוב לחודשיים בשנה באקלים המקומי. הולכת האוזניות הפנימית גם היא נחמדה למי שנוהג לרכב בלווי מוסיקלי, ומעבר לכך היא מראה על מחשבה הוליסטית על צרכיו של הרוכב, שאפו למעצבים.
סיכום:חולצת ה ALVER משלבת מראה עדכני וסולידי יחסית עם יכולת אוורור, נחות ונידוף מהטובות בהן נתקלנו.
יותר: עיצוב, נידוף, מחשבה על פרטים
פחות: לא מצאנו דבר

 

רוכבים שקראו כתבה זו קראו גם