עשרה טיפים להפיכתך לגורו לענייני אופניים!

 #12 יוני 2015     כללי   
עשרה טיפים להפיכתך לגורו לענייני אופניים!סדרת מאמרים קצרה בהם נשתף את חכמת המעטים שלנו כדי לעזור לכם בהתמודדות עם נושאים הרי גורל לא קריטיים.
 והפעם: עשרה טיפים להפיכתך לגורו לענייני אופניים! 

 
*מדריך זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך (אינו באמת) מיועד לנשים או גברים כאחד.

 1. 
החזק בצי של אופניים לכל מטרה (או סגמנט). הקפד לרענן את הצי תכופות ומעל הכול חשוב שתישאר עדכניומאובזר בטרנדיםהאחרונים אחרת תישאר עם הסייקלוקרוס של אתמול במקום הסמי-פאטבייק של מחר  


2. אם נתקלת באלמנט מבעית באמצע רכיבה על הסס"ר האופנתי (מלפני שנתיים) שלך, רד מהאופניים בנונשלנטיות זחוחה תוך שאתה מפטיר באדישות.." וואלה נחמד, אם היו לי פה את האנדורו הייתי מדגים לכם".

 

3. הפגן נוכחות בפייס ובסטראבה, פזר לייקים, קודוסים והערות מפרגנות בסגנון "אהבתי את הקווים שלקחת, בפעם הבאה יש מצב שתשיג אותי".

 

4. חיוני לתחזק טבלאות אקסל למידות ומשקליי צמיגים, חישוקים וגיאומטריות אופניים עכשוויות וכמובן להתקרצץ על כל מילימטר בוויכוחים "חברתיים", כי הגורו חזק מול הפרטים!

 

5. הקפד לקרוא ביקורות ולהפנים מושגי יסוד, מכאן הדרך קצרה להערות בסגנון "אהבתי במיוחד את תומכות השרשרות הקצרות, ה BB הנמוך ומבנה הקרבון המושלם שהעצימו את הקשיחות הצידית והפכו כל סיבוב לחוויה הוליסטית". דבר הרבה על יחס מינוף מושלם, זה מרשים לאללה ותכלס אף אחד לא יודע על מה מדובר.

 

6. אם צצה שאלה בנושא אופני ז"ק – נכון יהיה להמליץ על הסגסוגת העכשווית (טיטניום או קרבון, למי אכפת..) אך חשוב יותר לציין בנוסטלגיה את שלדת הברזל המיתולוגית שהיתה "מלאת נשמה" וכמובן להוסיף תמונה רומנטית באחו.

 

7. אם אתה מספונסר (או נדמה לך שאתה מספונסר), תן קונטרה של חנות היבואן לכל שאלת רכישה, למשל:"למרות ששאלת על טרנר לעומת סנטה, הרשה לי להמליץ לך על הליין החדש של אופני KSM שנותנים בראש כרגע באירופה".

 

8. ניתוח קפיצות וביצועים טכניים הוא גם הלחם וגם השעשועים עבור הגורו. בבואך לתת משוב ועל הדרך לפאר את מעלליך התחל פוסט במילים "אנשים שואלים אותי..." מה שאוטומטית יעלה את מספר הצפיות, גם אם אף אחד לא באמת שאל, ובטח שלא אותך. (תודה לחבר נ.כ על הטיפ)

 

9. חבר וירטואלי פרסם תמונות ממסלול רכיבה? תן בלייק אבל אל תשכח להגיב, "חבל שלא קראתם לי, יש פה כמה סינגלים חדשים שרק הגמדים של הגמדים מכירים - אירופה!"

 

10. תיעוד - הקפד לצלם הרבה ובעיקר את עצמך, הבט קדימה בזעם בסיבובים ואם אתם בעצירה אל תשכח להכניס את הבטן ולהניף את האופניים, עדיף ביד אחת.  


11. בונוס: הקפד על לבוש ייצוגי אחרי הרכיבה (בלעז apre ride), אתה כמובן יכול ללבוש את חולצת היבואן, אבל אם אין לך עדיין חולצת ווי-רייד, בקרוב נארגן לך משהו.