עליית מדרגה - Pedal Kick

 - WE:RIDE GUIDE טכניקות רכיבה להמונים 

עליית מדרגה ע"י Pedal kick

רכיבה על אופניים בשטח היא פעולה הרבה פחות טריוויאלית מאשר סיבוב פדלים. השטח טומן בחובו שלל אתגרים איתם רוכבי אופניים נדרשים להתמודד. הדרכים להתמודדות הן רבות ומגוונות, כל אחד על פי אופיו, תפיסת עולמו ומעל הכל כישוריו האישיים. לסדרת כתבות מצולמות בנושא טכניקות רכיבה נכונה, רתמנו למענכם את מיטב מדריכי הרכיבה הטכנית בישראל לסדנת רכיבה פרטית. בהתייעצות עם המגה "מאסטרים" בחרנו להביא בפניכם מספר טיפים בסיסיים אך חשובים מאוד לשיפור הזרימה, היכולת הטכנית וההנאה שלכם בסינגלים.  
את הפינה הראשונה הקדשו לטכניקת רכיבה בפמפטרק, כטכניקה משמרת לימים החמים והמיותרים של אוגוסט. אמנם הטמפרטורה לא מראה עדיין סימנים של רחמים והשבילים לא זכו למקצה הידוקים, אבל היי החצבים כבר פורחים והילדים כבר במסגרות, זמן  מעולה ללטש את טכניקות הרכיבה שלנו ביער. נתחיל עם מספר תחנות בסיס שהראשונה שבהם היא פיצוח מדרגה בעליה ע"י פדל קיק, טכניקה בסיסית אך חשובה ביותר לשימור הזרימה ברכיבה.

בתפקיד המגה סטארים שלנו הפעם:
בן קדמי-  האיש שהוכיח כי שיער פנים צפוף חותך את האויר טוב יותר מאירובר וחליפת לייקרה צמודה. בן,רכז ההדרכה של עז הרים הוא מותיקי מדריכי הרכיבה מארץ. הוא מנהל אורח חיים סמי סמי מקצועני של מתחרה XC, מתחרה אנדורו, מתחרה DH בדימוס ותופר מרחקים לא שפויים בתחרויות מגה בייקפאינג.

דן דורון- הגוף מזדקן, הכישרון והסקסאפיל לא...
דןדן הוא קבלן תארים בפרישה אקטיבית , ברזומה של רוכב הבית של רד בול בדימוס, אין ספור פודיומים במגוון תחרויות בכללם תואר אלוף וסגן אלוף הארץ ב- DH, אלוף תחרות הדואל סלאלום של רד בול בחיפה, אלוף סבב ה-DH הישראלי וכו'. גם דנצ'י נמנע על דור המייסדים של הדרכת רכיבה טכנית בארץ ובמרכז מיר"ב, כיום הוא מחזיק בתואר האבא של שירה דורון ומנהל את חנות סלאלום בכפר מלל.
 
לצפייה בסרטון ההדרכה :

גלריה

רוכבים שקראו כתבה זו קראו גם