זריקת זנב - Whip


   -  WE:RIDE GUIDE  טכניקות רכיבה להמונים

זריקת זנב - Whip

רכיבה על אופניים בשטח היא פעולה הרבה יותר טריוויאלית מאשר סיבוב פדלים. השטח טומן בחובו שלל אתגרים איתם רוכבי אופניים נדרשים להתמודד.
הדרכים להתמודדות הן רבות ומגוונות, כל אחד על פי אופיו, תפיסת עולמו ומעל הכל כישוריו האישיים.
לסדרת כתבות מצולמות בנושא טכניקות רכיבה נכונה, רתמנו למענכם את מיטב מדריכי הרכיבה הטכנית בישראל לסדנת רכיבה פרטית.
בהתייעצות עם המגה "מאסטרים" בחרנו להביא לכם מספר טיפים לשיפור הזרימה, היכולת הטכנית, ההנאה והסטייל שלכם ברכיבה.  


גם הפעם לאור בקשות חוזרות של קוראים שפנו אלינו, את הפינה אנו מקדישים לטכניקת רכיבה שלא נמנעת על כישורי הבסיס.
ה- Whipהיא טכניקה לזריקת הזנב של האופניים בעודם באוויר, מעיין הצלפה של הגלגל האחורי. הוויפ הוא סוג של מיומנות וירטואוזית שאין בה תכלית טכנית ממשית לצליחת אלמנט מסוים, אלא אם המבצע מיומן מאוד ומשתמש בטכניקה כדי לשנות כיוון באוויר לצורך נחיתה טובה ונקייה יותר מקפיצה.
זוהי אחת מטכניקות הסטייל הראשונות והנפוצות שרוכבים מיומנים עם יצר שובבות רוכשים לעצמם במהלך ההתפתחות שלהם כרוכבים טכניים, אם לצורך הכנסת עניין ברכיבה או אם להפגין את שליטתם ברזיי שפות גוף מתקדמות.

לצפייה בסרטון ההדרכה :לאחר הפוגה של חודש חוזר עלינו המנטור עם שיער הפנים, האיש שהוכיח כי זקן צפוף ושחור חותך את האוויר טוב יותר מאירובר וחליפת לייקרה צמודה. בן הבעלים והמדריך הראשי של "בן קדמי הדרכות רכיבה טכניות" הוא מותיקי מדריכי הרכיבה מארץ. הוא מנהל אורח חיים סמי סמי מקצועני של מתחרה XC, מתחרה אנדורו, מתחרה DH בדימוס ותופר מרחקים לא שפויים בתחרויות מגה בייקפאינג. בשאר הזמן הוא מדריך קבוצות ובודדים בטכניקת רכיבה מתקדמות בשילוב דמיון מודרך.
www.bkedmy.com

 
 
 

גלריה