קפיצת ארנבת - Bunny hop

 - WE:RIDE GUIDEטכניקות רכיבה להמונים

"קפיצת ארנב" - Bunny hop  

רכיבה על אופניים בשטח היא פעולה הרבה פחות טריוויאלית מאשר סיבוב פדלים. השטח טומן בחובו שלל אתגרים איתם רוכבי אופניים נדרשים להתמודד. הדרכים להתמודדות הן רבות ומגוונות, כל אחד על פי אופיו, תפיסת עולמו ומעל הכל כישוריו האישיים. לסדרת כתבות מצולמות בנושא טכניקות רכיבה נכונה, רתמנו למענכם את מיטב מדריכי הרכיבה הטכנית בישראל לסדנת רכיבה פרטית. בהתייעצות עם המגה "מאסטרים" בחרנו להביא לכם מספר טיפים לשיפור הזרימה, היכולת הטכנית, ההנאה והסטייל שלכם ברכיבה.  
אחרי ליטוש מיומנויות האוויר אוויר בפינה הקודמת, חוזרת אלינו דוגמנית הבית השעירה שלנו, aka בן קדמי, לחדד את אחת מטכניקות הבסיס לרכיבה טכנית- קפיצת הארנב. ה"באני הופ" היא ממיומנויות הרכיבה הראשונות המומלצות לכל רוכב המעוניין לשפר את היכולות הטכניות שלו ברכיבה. ה"באני הופ" מאפשרת לרוכב לצלוח מכשולים כגון מדרגות סלע, גינות סלעים, בולי עץ או כל מכשול המונח על הסינגל ומפריע לזרימה או לצבירת המהירות . ה"באני הופ" היא הדרך הטובה ביותר להרים את האופניים לאוויר שלא באמצעות כוח אלא באמצעות טכניקה המאפשרת לנתר מעל המכשול במקום להתמודד איתו על הקרקע. בדיוק כמו בסרטון, את הבאני הופ כדאי לתרגל ראשית במקום נטרלי ולא מיד על הסינגל. התחילו בתרגולים מעל מכשול קטן בבית, למשל בסלון, וככל שהטכניקה תשתפר עלו בהדרגה בגובה המכשול ושלבו אותה ברכיבות שלכם.
קפיצת ארנב נעימה לכם,
בהצלחה

לצפיה בסרטון ההדרכה :

 
 בן הבעלים והמדריך הראשי של "בן קדמי הדרכות רכיבה טכניות" הוא מותיקי מדריכי הרכיבה מארץ. הוא מנהל אורח חיים סמי סמי מקצועני של מתחרה XC, מתחרה אנדורו, מתחרה DH בדימוס ותופר מרחקים לא שפויים בתחרויות מגה בייקפאינג. בשאר הזמן הוא מדריך קבוצות ובודדים בטכניקת רכיבה מתקדמות בשילוב דמיון מודרך.
www.bkedmy.com
https://www.facebook.com/bkedmy?pnref=lhc
 
 
 
 

 

גלריה

רוכבים שקראו כתבה זו קראו גם