טכניקות רכיבה להמונים- עמדת מוצא

we:Ride GUIDE

טכניקות רכיבה להמונים


עמדת מוצא

רוכב ומדריך: אמיר כספי


  
רכיבה על אופניים בשטח היא פעולה הרבה פחות טריוויאלית מאשר סיבוב פדלים. השטח טומן בחובו שלל אתגרים איתם רוכבי אופניים נדרשים להתמודד. הדרכים להתמודדות הן רבות ומגוונות, כל אחד על פי אופיו, תפיסת עולמו ומעל הכל כישוריו האישיים. לסדרת כתבות מצולמות בנושא טכניקות רכיבה נכונה, רתמנו למענכם את מיטב מדריכי הרכיבה הטכנית בישראל לסדנת רכיבה פרטית. בהתייעצות עם המגה "מאסטרים" בחרנו להביא לכם מספר טיפים לשיפור הזרימה, היכולת הטכנית, ההנאה והסטייל שלכם ברכיבה. 
הפעם  אנו מארחים לראשונה את הסנדק/ האב הקדמון והרוח הגדולה אמיר כספי, לחדד למענכם את היסוד החשוב ביותר ברכיבת שטח- עמדת המוצא.
בהצלחה.
  
 
אמיר כספי- האב המייסד והגורו הראשון של רכיבת הגראווטי בישראל. באמתחתו של גוש הכישרון הג'ינג'י הזה שלל תארים ואין ספור ניצחונות בתחרויות דואל-סלאלום, פור-קרוס ודאונהיל בארץ ובעולם, חלקם תחת המטריה המאוד מכובדת של רד-בול העולמית שתמכה בו במסגרת תוכנית הספורטאים המצטיינים הנודעת שלה. כספי הוא האחראי הכמעט בלעדי על שימור, הפצה, והנגשת מורשת ה-DH המקומית ע"י הפקה עקשנית של סבב ה-DH הישראלי במשך שנים, עד שנכחד במסדרונות הבירוקרטיה. הטאלנט הג'ינגי יבקר כאן מידי פעם ויפזר עלינו קצת מאבק הפיות שלו.