טכניקות רכיבה להמונים- תיקול סלע רטוב

-  we:Ride GUIDE טכניקות רכיבה להמונים

תיקול סלע חלקלק רכיבה על אופניים בשטח היא פעולה הרבה פחות טריוויאלית מאשר סיבוב פדלים. השטח טומן בחובו שלל אתגרים איתם רוכבי אופניים נדרשים להתמודד. הדרכים להתמודדות הן רבות ומגוונות, כל אחד על פי אופיו, תפיסת עולמו ומעל הכל כישוריו האישיים. לסדרת כתבות מצולמות בנושא טכניקות רכיבה נכונה, רתמנו למענכם את מיטב מדריכי הרכיבה הטכנית בישראל לסדנת רכיבה פרטית. בהתייעצות עם המגה "מאסטרים" בחרנו להביא לכם מספר טיפים לשיפור הזרימה, היכולת הטכנית, ההנאה והסטייל שלכם ברכיבה.  כפועל יוצא מבואה של העונה החביבה על רוכבי האופניים, ומהעובדה שירד גשם זלעפות ביום הצילום, החלטנו לפנק אתכם בשני טיפים הכרחיים לרכיבה בתנאי שטח חלקלקים. קבלו את היפים והשעירים בטיפים לתיקול סלע בעלייה וירידה בתנאי בוציאטו.


 
בן קדמי- המנטור עם שיער הפנים, האיש שהוכיח כי זקן צפוף ושחור חותך את האוויר טוב יותר מאירובר וחליפת לייקרה צמודה. בן הבעלים והמדריך הראשי של "בן קדמי הדרכות רכיבה טכניות" הוא מותיקי מדריכי הרכיבה מארץ. הוא מנהל אורח חיים סמי סמי מקצועני של מתחרה XC, מתחרה אנדורו, מתחרה DH בדימוס ותופר מרחקים לא שפויים בתחרויות מגה בייקפאינג. בשאר הזמן הוא מדריך קבוצות ובודדים בטכניקת רכיבה מתקדמות בשילוב דמיון מודרך.
www.bkedmy.com  בנצ'י בפייסבוק. 
 
 


דן דורון- קבלן תארים בפרישה אקטיבית , ברזומה של רוכב הבית של רד בול בדימוס, אין ספור פודיומים במגוון תחרויות בכללם תואר אלוף וסגן אלוף הארץ ב- DH,אלוף תחרות הדואל סלאלום של רד בול בחיפה, אלוף סבב ה-DH הישראלי וכו'. גם דנצ'י נמנע על דור המייסדים של הדרכת רכיבה טכנית בארץ ובמרכז מיר"ב ובימים אלה הוא משמש כמדריך פרטי לרכיבה טכנית. יותר ממומלץ לעקוב אחרי הפעילות בעמוד הפייסבוק של דנצי'. 


 
 

רוכבים שקראו כתבה זו קראו גם