מבחן משקפיים Adidas-Evil cross Halfrim

Adidas-Evil cross Halfrim

יבואן: אדידס ישראל


מחיר: 699.90 ₪

 


מי לא מכיר את חברת אדידס שירים יד... לא חושב שיש מישהו שלא מכיר את המפלצת האוסטרית שכבר שנים רבות מוכרת לנו ולעולם את מוצרי הספורט והאופנה שלה, ועל הדרך מפתחת טכנולוגיות שיגרמו לנו להמשיך  לרכוש אותם ולהעריך את מוצרי האיכות שלה.
חטיבת משקפי הספורט של אדידס מתגאה במספר טכנולוגיות ייחודיות כשמהנדסי החברה מפתחים בשיתופי פעולה עם ספורטאים מובילים, תוך הבנת צורכיהם בפיתוח מוצרים נכונים עם שאיפה לביצועים מקסימליים.
מאדידס ישראל, היבואן החדש של ליין משקפי שמש של החברה, קיבלנו את Evil cross halfrim .  דגם אופניים ייעודי במבנה ספורט קלאסי בעל מסגרת עליונה בלבד, ובמשקל קל מאוד. המשקפיים שהתקבלו הגיעו בצבע שחור ועיטורי תכלת המבליטים את לוגו וסמלי המותג, עיצוב יחסית מאופק ושמרני למוצר אופנתי ספורטיבי, אך יחד עם זאת מאוד ורסטיליים למגוון שימושים. את העדשות והחבקים ניתן להסיר ולהרכיב בקלות רבה  ולהחליפם במהירות במידת הצורך.


 התאמה לפנים:
באדידס מציעים מספר מידות למסגרות, לכן רצוי לוודא התאמה למבנה הפנים והנוחות האישית. דגמי הספורט של אדידס וורסטיליים מאוד להתאמה באמצעות שני פיצ'רים ייחודיים למותג. האחד זרועות מתכוונות המציעות שלוש זוויות שונות של העדשות ביחס לפנים, והשני באמצעות אפון מתכוונן בעזרת מערכת שיניים קטנות להתאמה מושלמת למבנה הפנים והאף. כל נק' המגע והחבקים החבקים גמישים מאוד ומרופדים בנק' סיליקון שדואגים להצמדת המשקפיים לפנים. 


אוורור וניקוז זיעה:
מבחן המשקפיים נעשה בשלהי הקיץ, בואך החורף, כך שפחות נדרשנו לתפקודם בתנאי הקיץ הקיצוניים שלנו. בחלקה העליון של המסגרת ממוקמים שישה פתחי אוורור שאמורים לדאוג לפיזור הלחות ולהזרמת אוויר לתוך  המשקף. במהלך תקופת המבחן לא נתקלנו בבעיות של הצטברות אדים או זליגת זיעה, העדשות נשארו יבשות ונקיות. לפי מבנה הכונסים לא צפויה בעיה כזאת  גם במהלך חודשי הקיץ עתירי הלחות.

 

 עדשות:
העדשות של ה Evil cross מגיעות עם סינון UV 100% ועמידות מפני שריטות וחבטות. ככלל הן מרגישות טובות ואיכותיות, הפרדת הצבעים טובה, החדות מעולה ולא נתקלנו שהרגשת עייפות גם לאחר שימוש ארוך במשקפיים. לעדשות ציפוי הידרופובי דוחה מים שמקל מאוד על שמירת ניקיון העדשה בזמן פעילות. ולא פחות חשוב, ישנה אפשרות הלבשת תותב אופטי עבור אלה שנדרשים לכך.

סטיילינג:
העיצוב קלאסי ונחמד אך בהחלט לא מסובב ראשים, על פניו נראים יחסית דומים למותגי משקפיים אחרים בשטח ללא ייחוד או סממן מיוחד כמצופה מאדידס.
 
יותר:   משקל,  אפשרויות רבות לכיוונים והתאמה אישית.   
פחות:  מחיר, סטיילינג

רוכבים שקראו כתבה זו קראו גם