בנה לך רמפה

 we:Ride GUIDE  טכניקות רכיבה להמונים


בנה לך רמפה 

רוכבים ומדרכים: גל חסון, אלמוג אלפומה

 רכיבה על אופניים בשטח היא פעולה הרבה פחות טריוויאלית מאשר סיבוב פדלים. השטח טומן בחובו שלל אתגרים איתם רוכבי אופניים נדרשים להתמודד. הדרכים להתמודדות הן רבות ומגוונות, כל אחד על פי אופיו, תפיסת עולמו ומעל הכל כישוריו האישיים. לסדרת כתבות מצולמות בנושא טכניקות רכיבה נכונה, רתמנו למענכם את מיטב מדריכי הרכיבה הטכנית בישראל לסדנת רכיבה פרטית. בהתייעצות עם המגה "מאסטרים" בחרנו להביא לכם מספר טיפים לשיפור הזרימה, היכולת הטכנית, ההנאה והסטייל שלכם ברכיבה. 


הפעם  אנו מארחים לראשונה בפינה זאת את גל חסון ואלמוג אלפומה מ Go Ride, בי"ס לרכיבה טכנית. שני המעופפים מהשרון יתנו לנו מספר טיפים לבניה של רמפת שיגור בסיסית, רמפה עליה ניתן ליישם ולתרגל טכניקות רבות של זמן אויר ותיקול מדרגה אותן הבאנו בפינה זאת במהלך השנה האחרונה. על הדרך תוכלו לראות לאן תוכלו להגיע אם תיישמו את הטכניקות ותתרגלו אותן, או שתגיעו למסקנה שנולדתם אחרים...
  

 גל חסון- האח הבכור למשפחת הסופר-על חסון (אח של אורן חסון). גל הוא הבעלים והמדריך הראשי של Go Ride בי"ס לרכיבה טכנית, ונחשב כאחד מהרוכבים הווירטואוזים בארץ, (הראשון שעשה באקפליפ מול קהל). גל הוא מוותיקי מדריכי הרכיבה הטכנית מארץ, הוא מגדל כבר מספר שנים דורות של ילדים עם תעוזה ורמת ווירטואוזיות אווירית בכל סגנונות רכיבת השטח המקובלים והמקובלים פחות. כשהוא לא באוויר על אופנים הוא באוויר על אופנוע- גל גם רוכב ומתחרה מוטוקרוס מוביל, ואף מהווה חלק מנבחרת ישראל ב MX.
  
אלמוג אלפומה- אחד מילדי  Go Ride שגדל לתלפיות, רוכבים וותיקים רבים זוכרים אותו כילד קטן עם גוש ראסטות מבצבץ מתוך קסדה, מעופף באוויר מכל רמפה מזדמנת. מאז אלפומה גדל קלנדרית ופיסית ואף שיפר את קישורי האוויר אוויר שלו. היום הוא משמש כאחד המדריכים בביה"ס וכווירטואוז להשכרה בשלל אירועי אקסטרים בארץ.