מבחן נעלי נשים SH-WM64L מבית Shimano

 #20 מרץ 2016     שטח   
 
מבחן נעלי נשים SH-WM64L מבית Shimano

יבואן: DAA
מחיר: 499 ₪


 


 

SH-WM64L היא נעל הנשים בסדרת נעלי האנדורו/ שבילים של שימנו, וככזו היא מכוונת לשילוב של נוחות, אחיזה מעולה וגמישות מרבית עם קשיחות, יעילות דיווש והגנה מרבית לכף הרגל.
 
לפני הכל - המראה: הנעל שקיבלנו לבדיקה הגיעה בצבע שחור פרקטי ואלגנטי, עם נגיעה יפה של טורקיז סביב הקרסול. טאץ' נשי - בלי יותר מדי קשקושים וקלישאות. מאותו הדגם ניתן להשיג גם נעל לבנה עם נגיעות באפור.


 
 


התאמת הנעל לרגל ורכיסה:
למרות שהנעל עוצבה על כף רגל נשית, היא רחבה ונוחה מספיק גם לאלה שכמוני שחייבות יותר מקום. מאידך, גם בעלות הרגלים הדקות מקבלות מענה עם מערכת ההתאמה המעולה. שתי רצועות וולקרו רחבות המוצבות בכיוונים מנוגדים מאפשרות הידוק מושלם של הנעל לכף הרגל. רצועת מנגנון הראצ'ט מסיימת את הרכיסה בצורה אופטימלית, עם אבזם דקיק, צמוד ונוח לתפעול.


 
  
בשימוש:
הגפה העליונה עשויה עור סינתטי ומאופיינת בהגנה מקסימלית במקומות החשובים ואוורור בבד רשת חזק ויעיל מעל הבהונות. פנים הנעל מפנק מאד, החל בריפוד החשוב סביב הקרסול וכלה בספידה התומכת והמעוצבת בקפידה.
הסוליה הפנימית בנויה בטכנולוגית Torbal של שימנו, שמשלבת חומרים שונים ליצירת קשיחות מבלי להתפשר על דינמיות ופיתוליות של הסוליה. התוצאה: העברת כוח יעילה בעליות עם אפשרות לתנועה וגמישות – מה שתורם לעמידת מוצא נכונה ולביטחון בירידות מהירות או טכניות.
הסוליה החיצונית, כראוי לנעל מז'אנר זה, רחבה ורכה יחסית ומאפשרת גם הליכה נוחה ואחיזה מעולה על סלעים ותנאי שטח קשים אחרים. כל זאת, מבלי להתפשר על קלות ומינימליזם – והכי חשוב – רמת הקשיחות הנכונה לדיווש יעיל.

 
 

 
סיכום:
 
לטעמי ה- SH-WM64Lהיא נעל מצוינת לכל רוכבת שטח מחוברת, שלא מצויה עמוק בתחרויות XC ולא נדרשת לדגמים היותר תחרותיים. היא תיתן מענה לכל הצרכים – גם נוחות וגם יעילות, והיא יפה ולעניין.

 
יותר: נוחות, יעילות ועמידות
פחות: לא ממש מצאנו

רוכבים שקראו כתבה זו קראו גם