טכניקות רכיבה להמונים- הדרכת הורים

we:Ride GUIDE טכניקות רכיבה להמונים

הדרכת הורים


רוכבים ומדרכים: אמיר כספי, יואב (יו יו) רפפורט
 רכיבה על אופניים בשטח היא פעולה הרבה פחות טריוויאלית מאשר סיבוב פדלים. השטח טומן בחובו שלל אתגרים איתם רוכבי אופניים נדרשים להתמודד. הדרכים להתמודדות הן רבות ומגוונות, כל אחד על פי אופיו, תפיסת עולמו ומעל הכל כישוריו האישיים. לסדרת כתבות מצולמות בנושא טכניקות רכיבה נכונה, רתמנו למענכם את מיטב מדריכי הרכיבה הטכנית בישראל לסדנת רכיבה פרטית. בהתייעצות עם המגה "מאסטרים" בחרנו להביא לכם מספר טיפים לשיפור הזרימה, היכולת הטכנית, ההנאה והסטייל שלכם ברכיבה. 
   
הפעם הפינה תפסה סוג של מפנה והיא פונה לחלק המבוגר יותר של קוראי המגזין- להורים. במקום להתמקד בטכניקת הרכיבה שלנו, נתמקד הפעם בטכניקת הרכיבה של הצאצא/ ממשיך דרכנו/ נושא הגחלת/ בעל הסיכוי להיות "רוכב אמיתי" במשפחה. או יותר נכון באופן בו נעביר לו את רזי טכניקת הרכיבה.
לצורה בה תעבירו את ההדרכה יש השפעה לא מבוטלת על האופן בו הצאצא יקלוט את הדברים ויפנים אותם, לכן רתמנו הפעם מדריך טכניקה מיומן שמחלטר גם כאבא לשלושה זעטוטים צהובי שיער- אמיר The כספי. אל מנת למנוע תופעה של נפוטיזם (קידום מקורבים), הצמדנו לכספי תלמיד א-בלונדיני, עם טכניקת רכיבה בסיסית ביותר. יואב (יויו) רפפורט, סוג של ילד פלא, ומאומנו הצעיר של כספי. שלא תטעו  על אף ממדיו וגילו הצעיר יויו הוא רוכב מיומן ביותר, עם נסיון לא מבוטל בתחרויות אנדורו מקומיות וכמה תחרויות DH בינ"ל בכלל זאת השתתפות בסבב הבריטי האחרון במסלול החולני בפורט ווילאמס סקוטלנד.
 אמיר כספי- האב המייסד והגורו הראשון של רכיבת הגראווטי בישראל. באמתחתו של גוש הכישרון הג'ינג'י הזה שלל תארים ואין ספור ניצחונות בתחרויות דואל-סלאלום, פור-קרוס ודאונהיל בארץ ובעולם, חלקם תחת המטריה המאוד מכובדת של רד-בול העולמית שתמכה בו במסגרת תוכנית הספורטאים המצטיינים הנודעת שלה. כספי הוא האחראי הכמעט בלעדי על שימור, הפצה, והנגשת מורשת ה-DH המקומית ע"י הפקה עקשנית של סבב ה-DH הישראלי במשך שנים, עד שנכחד במסדרונות הבירוקרטיה. הטאלנט הג'ינגי יבקר כאן מידי פעם ויפזר עלינו קצת מאבק הפיות שלו. 

רוכבים שקראו כתבה זו קראו גם