מסלול רכיבה

מסלול טיול- נרקיסים בנחל חצץ

פריחה במדבר היא סיבה למסיבה והנרקיסים בנחל חצץ הם פלא אמיתי. בדרך אליהם נשתעשע בסינגלים, נבקר בשרידי תחנת דרכים ובורות מים עתיקים, נשקיף על המכתש הגדול המרהיב ונהנה ממרחבים ושקט כמו שיש רק בנגב. אילן שחם לוקח אותנו לעוד טיול מדברי באיזור שדה בוקר.
מסלול רכיבה

מציאות מדברית נושכת- מסלול טיול במדבר יהודה

הקיץ המייאש מאחורינו, עונת המדבר החלה, ואנחנו יורדים למדבר יהודה לווריאציה משובחת של מסלול ערד-ים המלח הכוללת מספר סינגלים נושכים שיעיפו לכם את התחת ואת השיניים התותבות.
 #39 דצמבר 2017     שטח   
מסלול רכיבה

צפון מדבר יהודה- כל הדרכים מובילות לקרן אל חג'ר

קרן הסלע הקשישה או כפי שמכונה בפי העם קרן אל חג'ר היא חתיכת גבעה עם נוכחות וכריזמה, היא מהפנטת ותמיד בקטע של קשה להשגה. אין אחד שביקר אותה ולא יזכור את זה להרבה שנים, אין אחד שלא קילל את הדרך אליה אבל חזר מאושר עד הגג ... פשוט אין. הגיע הזמן להכיר לעומק את האחת והיחידה.
מסלול רכיבה

ויהי כחום היום.... צפון מדבר יהודה בקיץ

כן חברים זו לא טעות, מדבר יהודה כאן גם בקיץ. איך זה יכול להיות? מישהו בטוח החליק על הראש
או לפחות חטף מכת שמש רצינית... המממ אז זהו ... שכן ... אבל באורח פלא הוא שרד והוא כאן לספר לכם מקצת החוויות.
מסלול רכיבה

ריש לקיש והושעיה

מרחב הסינגלים של אלון הגליל, הידוע גם כ"יערות נחל ציפורי" הפך זה מכבר לפארק רכיבה עצום, אשר לא היה מבייש אף פארק בעולם, עם למעלה מ-110 קילומטרים של סינגלים ביערות הסביבה.
הפעם נמליץ על אחת הווריאציות המהנות יותר סיבוב ריש לקיש והושעיה
 #13 יולי 2015     שטח   
מסלול רכיבה

מסלול טיול ברמת השופט ויער הזורע

הקיץ הגיע וזה זמן מצוין לצאת לטיול מהנה בין הגבעות העגלגלות של רמת השופט ויער הזורע, הכולל מפגשים מרעננים ורטובים בתחילתו, במהלכו ובסופו של המסלול הנע על גבי סינגלים זורמים מול נופים מרהיבים.
 #12 יוני 2015     שטח   
מסלול רכיבה

מצעד הסינגלים של פארק בריטניה

רגע לפני שהקיץ משתלט על כל חלקה טובה, נצא ליהנות מן הסינגלים הנושכים של פארק בריטניה, כמו גם מן הסינגלים הזורמים, מן הנופים המרהיבים לכל השפלה ומישור החוף, מן העתיקות, הבורות והמערות, ובעיקר מהרבה רכיבה על פס אדמה צר מוקף בצמחיה אינסופית.
 #11 מאי 2015     שטח   
מסלול רכיבה

חגית ובת שלמה יצאו לסנגל

בקצה הצפוני של כביש 6 ממתינים לנו שני סינגלים נהדרים הטובלים בפריחה מרהיבה.
סינגל חגית וסינגל בת שלמה,עם מיקום מאוד נגיש ושתי לולאות לבחור או לחבר, הסינגלים הללו מהווים אפשרות מצוינת לקוויקי בצפון, לצאת קצת מן המגרש הביתי, בלי לחרוג ממגבלות שעת גג.
 #10 אפריל 2015     שטח   
מסלול רכיבה

עפים על דרך הבשמים

דמיינו את עצמכם לפני 2000 שנה, מובילים שיירת גמלים במרחבים האינסופיים והמרהיבים של מדבר הנגב. פסיעה ועוד פסיעה, בין אבן לסלע, נחים לצילו של עץ שיטה בודד ושוב צועדים בשבילים העתיקים.
את חוויית מוביל השיירות כנראה לא נוכל לשחזר, אלא אם תשכרו אורחת גמלים מאיזה בדואי בסביבה, אך נרכב באופנינו טיול חוצה מדבר משובח לאורך מקטע ארוך בדרך הבשמים
 #7 ינואר 2015     שטח   
מסלול רכיבה

פארק קנדה

פארק קנדה מהווה את אחד מנקודות הרכיבה האהובות בארץ זבת חלב ודבש, בשל מיקומו המרכזי, יופיו של הטבע בו אנו רוכבים והנופים הנשקפים מרחוק, וסינגליו המשובחים והנושכים. בעונת הקיץ הסינגלים החשופים שוכבים ניצלים ובודדים למרגלות השמש הקופחת, אך בחורף, כאשר המסלולים נותרים רכיבים גם לאחר הגשם נוהרים אליו הרוכבים כפטריות אחרי הגשם.
 #6 דצמבר 2014     שטח   
מסלול רכיבה

מכתש רמון

מכתש רמון מהווה מזה שנים "פרי אסור" לרוכבי האופניים בארץ הקודש– הרי זה אחד המקומות היפים בארץ, עם נופי המדבר הצבעוניים והקשוחים, דרכו עוברים כמה מן המסלולים המשובחים ביותר, אך עם זאת, רבים ממסלולים אלו אסורים לרכיבה באופן רשמי, פקחי האזור ששים אלי קרב (עם רוכבי האופניים), והתעלות הנפש שברכיבה עלולה להסתיים במפח נפש גדול.
מסלול רכיבה

רמת הגולן

דמיינו מפגש על פסגת הר בתוך ענן מקפיא וממנו יוצאים למסלול רכיבה ארוך ומהנה, דמיינו נופים נהדרים וסינגלים משובחים, דמיינו טבילות בבריכות מים מקסימות בלב הטבע, דמיינו להקת צבאים החוצה את השביל בדילוגים אציליים, והכי חשוב, דמיינו הפרש גובה אנכי, בירידה, של כמעט 1000 מ' מנקודת התחילה לנקודת הסיום.
מסלול רכיבה

סינגל תמרת

סינגל חדש באזור יפיפה זו תמיד סיבה למסיבה, וכמובן שלכל מסיבה אנחנו מתייצבים עם אופניים. יצאנו לרכב בסינגל תמרת הטרי והעמסנו עליו כל טוב מהסביבה על מנת להוסיף עניין ונפח- מעיין מקסים, תצפיות נוף, כנסיות עתיקות ואיך אפשר בלי... עוד כמה סינגלים.
 #1 יולי 2014     שטח   
מסלול רכיבה

מסלול יערות האלונים

קיץ, שמש, חם... איך אפשר בכלל לצאת לטיול אופניים בתנאים כאלו? ובכן, הפתרון הוא מסלול בו הצל מרובה, היופי אינו מתחבא, וכמובן שכשוך הגון במעיין צלול לקראת סוף המסלול...
יודעים מה? סידרנו לכם! אך חכו! מפני שאנחנו ממש אוהבים אתכם, תקבלו שני מקומות רחצה משובחים במחיר אחד!