ראיון אישי

לה פאמיליה- "המגדלור" סיפורו של אבי גנאור - מייסד מגזין ״אופניים״

הפרק החמישי בפרוייקט La Familia, מביא את סיפורו של אבי גנאור, יזם ועורך מגזין ״אופניים״ החלוצי והמיתולוגי, זה שפרץ את הדרך לכל עיתונות ומדיית האופניים הישראלית שקיימת היום. כנסו לקרוא איך הכל התחיל
 #35 יוני 207     כללי   
אירוע רכיבה/ תחרות

P2P 2018- אתגר הבייקפקינג החברתי הראשון

פוינט טו פוינט- P2P, הוא אתגר הבייקפקינג החברתי הראשון מבית Bykers שיצא לדרך באפריל 2018. כמו מיטב האירועים של קהילה מדהימה זאת, ה P2P הוא אירוע שיהיה גם תחרותי וגם חברתי.
שלומי אוטמזגין ואלעד בכר אילת (להלן ההוגים), מספרים בדרכם הייחודית על פורמט הבייקפקינג החדשני שלהם ועל האופן בוא הוא בא לעולם.
חדשות מהעולם

טור דה פראנס 2017 והאופניים החדשים לשנת 2018

טור דה פראנס הוא אירוע הדגל של ענף האופניים ככלל ואופני הכביש בפרט, מיליוני צופים בעולם יעקבו אחרי הרוכבים שירכבו מאות קילומטרים ויטפסו אלפי מטרים. לצד ההישגים הספורטיביים הלא מבוטלים של המרוץ, הטור הוא למעשה היכל התצוגה הגדול בעולם של דגמים וטכנולוגיות חדשות. קאפח אסף למענכם כמה דגמי אופניים מענינים אשר יוצגו במהלך הטור הנוכחי.
 #35 יוני 207     כביש   
כתבה

ליגת GC, ליגת תחרויות חברתית

בחודש וחצי האחרונים עסוקים מאות רוכבים ישראלים, בעלי אופי תחרותי כזה או אחר, בליגת תחרויות אופני הרים ראשונית ופורצת דרך. ליגה העונה לשם GC (כלומר-General Classification), ומשתמשת בפלטפורמת אפליקציית ה-STRAVA הפופולרית. רדליך תפס את עמית גרין אחד ההוגים והיזמים של ה GC, לשיחה על ליגה חדשנית וטכנולוגית
 #35 יוני 207     שטח