ראיון אישי

לא חלק מהעדר… אסף אנלגמאייר, שיפ מעבדה לבולמים

רבים מכם וודאי שמעו על שיפ, מעבדה ייחודית לבולמים שיושבת בפאתי רחובות ומשרה קסם (עפ"י השמועות) על אחד מהפריטים המשפיעים ביותר על האופניים המודרניים. ליאל אשכנזי, נפגש עם אסף אנגלמאייר, המנוע שמאחורי שיפ לשמוע על חזון, תפיסת עולם שונה וקצת מציאות. שיפ-לא חלק מהעדר.
כתבה

Days Like This- יואב (יויו) רפפורט ודרכו לתהילה

יואב (יויו) רפפורט, נער בן 13, מכפר ויתקין בישראל, עמד לפני שבוע על הפודיום בפורט וויליאמס סקוטלנד, אחרי שהגיע במקום השני בתחרות סבב ה DH הבריטי, אחד מסבבי התחריות הקשים בז'אנר. לא, זאת לא פנטזיה ואנחנו לא על חומרים אסורים. יואב רפפורט במקום השני בפורט וויליאמס!! זהו ההישג הגדול ביותר של ספורטאי ישראלי בתחום ה DH, ואחד ההישגים הגדולים ביותר בתחום האופניים המקומי בכלל. על דרכו של הנער להישג יוצא הדופן הזה, בכתבתנו של אמיר כספי, מאמנו והמעריץ מס' אחד שלו.
 #34 מאי 2017     שטח   
ראיון אישי

החצר של דני

דני יתום הוא לא "עוד רוכב", דני הוא שלם הגדול מסך חלקיו. פודיומיסט קבוע בתחרויות אולמאונטיין, בונה סינגלים, משקיע בסרטוני הדרכה, מכנאופן מוכשר ובעיקר איש יקר וצנוע שבחצר ביתו הקסומה ומלאת ההשראה שבהוד השרון צמחה שורה של רוכבים מוכשרים והישגיים. מנחם התארח בחצר ויצא גם הוא עם שק מלא השראה ותובנות חיים מקסימות.
ראיון אישי

ויקינג ישראלי על אופניים- יוהן יורד בראיון אישי

יוהאן יורד, שוודי בן 41, הגיע לישראל אחרי לא מעט תנועות ותנודות סביב הגלובוס. איך מתגלגל בחור שוודי במקור ממקום למקום בעולם עד שהוא נוחת בישראל, ומה מוביל אותו להתפתח דווקא כאן בתחום אופני ההרים? להיות כתב אופניים בינלאומי שמבוסס בישראל- נשמע לי כמו סיפור דיי מעניין. אני כבר מכיר את הפרטים, אבל הנה הם לפניכם ממקור ראשון.