סיקור אירוע

מורה נבוכים לגראנד טור

הקורטוב הוורוד שקיבלנו בשבועות האחרונים סביב ביקור ה'גראנד טור' של הג'ירו ד'איטליה העלה את רמת העניין הכללית בענף הרכיבה בקהל הרחב. צפייה במרוץ אופניים יכולה להיות מבלבלת וקצת עמומה בשל החוקים, הטקטיקה וקצב התנהלות האירועים. רגע לפני שמסתיים הגראנד טור הראשון של השנה נביא כאן סקירה שימושית. מקבץ תשובות קצר ותמציתי לשאלות שעלו בכל מיני אירועים והזדמנויות שונות. מעט ידע ישפר מאוד את ההבנה וחווית הצפייה. שאלות קיומיות כמו מה אוכלים ואיך משתינים, מי מנצח, מה החוקים ועוד.
 יוני 2018     כביש   
סיקור אירוע

הג'ירו ד'איטליה- אי של שפיות ורודה

הג'ירו ד'איטליה- אי של שפיות ורודה
אתמול התקיים אירוע הפתיחה של מירוץ האופניים השני בחשיבותו בעולם.
רבים אומרים כי הוא היפה והקשה משלושת ה'גראנד טורים' המתקיימים מדי שנה באיטליה, צרפת וספרד.
we:Fixie

וולדרום בתל אביב- מבוא למרוצי מסלול

הוולודרום (מתקן לאופני מסלול) הראשון בישראל מוקם בימים אלה סמוך לאיצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף בתל אביב, והוא צפוי להיפתח עוד בשנת 2018. בכתבה השניה בנושא שאנו מפרסמים, ירדן גזית המנהל המיקצועי של איגוד האופניים הישראלי ינסה לתת רקע כללי על הענף והתחרויות המתקיימות בו.
 042 # מרץ 2018     Fixie   
ראיון אישי

לקראת טור טיראנו אדריאטיקו, שיחה אחד על אחד עם גיא שגיב

קבוצת Israel Cycling Academy תזנק מחר בבוקר לטור טיראנו – אדריאטיקו, מרוץ רב שלבי שחוצה את איטליה ממערב למזרח ונחשב למרוץ ההכנה החשוב ביותר לפני הג׳ירו דה איטליה. זהו גם המרוץ הקשה והתחרותי ביותר של הקבוצה מאז הקמתה ומבחן חשוב ביותר, במיוחד לרוכב הישראלי גיא שגיב, הישראלי הבכיר של אקדמי ואחד המועמדים של הקבוצה לעשות היסטוריה ולהיות הישראלי הראשון שיקח חלק בג׳ירו דה איטליה.
לפני הזינוק מחר, קאפח שלנו תפס את גיא שגיב לשיחת טלפון על התחרות, על האקדמי, הג'ירו ועל גיא עצמו.
טור אישי

סייקלינג אקדמי בדרך לג'ירו 2018- גיא ניב מסכם את מאיורקה צ'אלנג' מגובה האוכף

גיא ניב נותן לנו הצצה נדירה על שגרתו של רוכב מקצועי במהלך תחרות כביש מרובת סטייג'ים. היומן של גיא מכניס אותנו אל המרוץ החל מהעלייה למטוס, להכנות שלפני הזינוק וכמובן למרוץ עצמו. שימו לב כמה הכנות סובבות כל יום תחרות, כמה תכנון וכמה אנרגיה יוצאת מהרוכב עוד לפני שהוא בכלל עלה על האופניים. קריאה נעימה
חדשות מהעולם

טור דה פראנס 2017 והאופניים החדשים לשנת 2018

טור דה פראנס הוא אירוע הדגל של ענף האופניים ככלל ואופני הכביש בפרט, מיליוני צופים בעולם יעקבו אחרי הרוכבים שירכבו מאות קילומטרים ויטפסו אלפי מטרים. לצד ההישגים הספורטיביים הלא מבוטלים של המרוץ, הטור הוא למעשה היכל התצוגה הגדול בעולם של דגמים וטכנולוגיות חדשות. קאפח אסף למענכם כמה דגמי אופניים מענינים אשר יוצגו במהלך הטור הנוכחי.
 #35 יוני 207     כביש   
כתבה

סבב קריטריום גבעת המופעים 2017 של ״המסלול״ ו-X Team

סבב תחריות כביש קצרות ליד הבית לפני העבודה? אצלנו אין דה לנד אף יזראל?
כן, מסתבר שיש כזה ואפילו מאוד מוצלח. נימי כהן יצא בשליחות (עצמית) של המגזין לפארק הירקון, להתרשם, לעודד ולסקר את הדבר החם ביותר כרגע בסצינת הכביש התחרותית בישראל- סבב הקריטריום של ״המסלול״ ו-X Team בחסות TREK